Беквалац два часа плачела пред Обвинителот: Лежев додека ме шутираше на под пред бебето

 

Дојде во пет наутро дома и легна да спие. Го зедов телефонот и ги прегледав пораките. Видов дека се допишува со две жени го задрмав за да го разбудам за да му кажам срам да ти е имаш дете од 40. дена.

Вака Наташа Беквалац вчера сведочела пред Обвинителот, пренесе Курир.рс.

- Тој почна да вика и да ме тепа и шутира доле, а потоа велеше ку*во една кој беше со тебе вечерва, сведочела Наташа низ солзи.

 

 

 

 

25.04.2018 - 08:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега