Фото: Актерката уловена со 19 години помладото момче

 

Актерката Шерон Стоун го прослави својот 60-ти роденден во друштво на нејзиното момче, Анџело Боф.

Двајцата го прославија нејзиниот роденден во Мајами и го искористија топлото време за сончање на плажа, како и жешките допири што ги фатија папараците.

Папараците ја уловија со 19 години помладото момче.

 

 

 

11.03.2018 - 11:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа