Фото: Црвени рози и балони на кои пишува „Те сакам“ - кој и купи подарок на Лила за Валентајн

Македонската водителка Лила Филиповска не престанува да изненадува.

Овој пат таа објави фотографија со која ги почести своите фанови за „Денот на вљубените“. Многу рози и балони ја красат фотографијата. Она што најмногу привлече внимание е балонот на кој е испишано „Те сакам“ на англиски. Дали овој романтичен гест е приреден од саканиот на водителката останува да видиме.

 

 

 

 

14.02.2018 - 20:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа