Фото: Има 83. години и е модел за долна облека

 

Дори Џејкобсон некогашната плејбој зајачица, денес на 83-години и понатаму е модел за долна облека.

Таа вели дека жените се убави на секоја возраст и дека треба да се гордеат со телото и да ја оживеат младоста.

 

 

 

24.04.2018 - 22:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега