Фото: Не залудно ја нарекуваат барбика - македонската фолкерка пука од сексапил

 

Сања Цинцева Барби е една од најатрактивните македонски фолкерки. некогашната русокоса, сега има црна коса и постојано мами воздишки со секси фотографии.

 

 

 

 

26.04.2018 - 09:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега