Фото: Со кратко фустанче и чорапи над колена, македонската водителка најави нешто ново

 

Мкаедонската водителка Снеже Велков, која имавме можност да ја гледаме на многу ТВ проекти на Сител телевизија веќе некое време повеќе не работи како водителка. Фокусирана на вежбањето таа целосно се посвети на работата како фитнес инструктор. Но, тоа не значи дека нејзината водителска кариера е завршена. Гостувајќи во една од амкедонските емисии, Велков се пофали дека наскоро се враќа пред камерите.

Со фигура доведена до совршенство и  интересен стајлинг, мора да се признае дека водителката изгледа подобро од било кога! 

 

 

 

13.03.2018 - 10:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа