Фото: Во автобус на ЈСП може да се види и ова

 

На Ѕидот на сообраќајниот срам се појави фотографија од автобус на ЈСП, каде може да се види дека има и некултурни патници кои оставаат хаос зад себе.

 

 

 

 

21.02.2018 - 20:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа