Фото: Водителката Бојана ја објави првата фотографија од неа и бебенцето

 

Бојана Скендеровски пет месеци по породувањето блеска, а ја објави и првата фотографија со ќеркичката на прошетка. 

 Бојана на социјалните мрежи ги изненади своите пријатели и следбеници со фотографија на која е на прошетка со бебенцето на која напиша мајка и ќерка.

 

 

 

13.03.2018 - 09:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа