Исчезна жена од Скопје - нејзиниот брат побара помош

 

Во Полициската станица Бит Пазар, 57-годишниот С.Н. од Скопје пријавил дека на 10.06.2018 година од дома во непознат правец се оддалечила неговата 53-годишна сестра В.З. од Скопје. 

Полицијата презема мерки и работи на пронаоѓање на лицето.

 

 

 

 

13.06.2018 - 12:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа