Каков срам: Преубавата хостеса ја „спушти на земја“ ѕвездата на Јувентус (видео)

 

 

За гестот на преубавата хостеса Светлана Вакулова слушнаа сите.

Имено фудбалерот на Јувентус, Меди Бенати тргна да се поздрави со неа, мешутоа таа не изреагира.

Нешто подоцна Светлана открила сошто о направила тоа.

„Правилата не ни дозволуваат да го намравиме тоа, не ни е дозволен никаков контакт со фудбалерите. Ништо личнонема во тоа што одбив да се ракувам со него“ рекла таа.

Сепак фудбалерот доживеа вистински блам.

Погледнете:

 

 

 

23.05.2018 - 10:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега