Лила Филиповска со венчаница и бидермаер: "Си го чекам младоженецот" (Фото)

 

Домаќинката на хит квизот на Сител „Се или нешто", Лила Филиповска, облече венчаница за потребите на снимање и напиша дека го чека младоженецот.

 

 

 

12.03.2018 - 19:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа