Мајката била очајна поради изгледот на ќерката - ова е трансформацијата

 

Вкусовите се различни и за нив не се полемизира, но оваа мајка сакала да направи трансформација бидејќи била незадоволна од изгледот, облеката и шминката на ќерка си. 

Погледнете ја трансформацијата:

 

 

 

20.10.2017 - 19:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа