Малкумина знаат за најголемата рана на Беквалац: Била лудо заљубена, а тој починал

 

Кога зачекори на музичката сцена и предвидоа голем успех и популарност, а таа тоа и го постигна.

Сепак, иако кариерата и е во нагорна линија, Беквалац нема среќа во љубовта. Барбиката од Нови Сад како што ја нарекуваат, беше во брак со Данило Икодиновиќ, со кој има ќерка, па се разделија поради неверство.

Потоа, беше верена со Влада Вуксановиќ, но не се земаа, а потоа беше во брак и со својот втор сопруг, со кој исто така за две години се разведе.

Сега пред околу година се зема со Лука Лазукиќ кој ја претепа откако пред само месец му роди бебе.

Малкумина знаат дека додека таа студирала била во врска со студент по архитектура кој не и бил познат на јавноста. Тој животот го загубил во сообраќајка на мотор. Беквалац долго не се опоравила од трагедијата.

 

 

 

26.04.2018 - 13:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега