Младата македонска мисица ја „засени“ Лила (фото)

 

Во популерниот квиз кој се емитува на ТВ Сител “ Се или нешто“ синоќа имавме прилика да ја видиме девојката која ни се смее од билбордите, а исто така досега многупати освоила бројни титули за убавина, меѓу кои и Мис на Македонија, Надица Димковска од Скопје.

Таа на банкарот успеа да му земе 105 илјади денари, а освен по парите кои ги освои и убавината која ја поседува, ќе остане запаметена и по нејзината висина.

Лила да се пошегува на своја сметка во однос на височината, па кажа камерите да не ги снимаат истовремено, за да не биде толку упадлива разликата, а на крајот од емисијата Лила ја покани Надица да застанат една до друга за сите да ја забележат разликата.

Еве како изгледаше:

 

 

 

 

 

21.02.2018 - 11:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа