Негативецот од серијата „Чиста љубов” во врска со познатата актерка (фото)

Познатиот актер кој го гледаме во хит серијата на Сител, Чиста љубов, а ја има главната негативна улога, е во врска со познатата актерка Јелена Перчин.

Двајцата уживаат во врската, а Момчило во приватноста е сосема поинаков човек, омилен меѓу колегите.

Црногорецот ужива со убавата Хрватица.

 

 

 

14.02.2018 - 16:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа