Неколку месеци ја тортурирал - скопјанка добивала закани од поранешното момче

 

После неколку месеци добивање закани, 19-годишната Е.С. го пријавила своето поранешно момче.

Имено, таа во повеќе наврати, во периодот од 19.12.2017 година до 15.05.2018 година добивала закани по живот од 19-годишниот Н.М.

Полицијата презема потребни мерки за расветлување на случајот.

 

 

 

16.05.2018 - 15:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега