Ништо не е идеално како што изгледа - Анастасија си ја отвори душата

 

Анастасија Ражнатовиќ е ќерка на една од најпопуларните пејачки на Балканот, и со тоа е изложена на различни коментари на своја сметка, па покрај добрите има и лоши кои не се со ништо предизвикани.

-Пораснав изложена на погледи и коментари од јавноста. Со самото тоа рано морав да зајакнам и на извесен начин да станам имуна на злобата која одредени поединци се подготвени да ја покажат некому кој ништо лошо не ни помислил, ниту пак направил. Тоа придонесе да се ослободам од суетата, нагласи Анастасија во интервјуто за магазинот „Хело“.

 
 

 

 

13.10.2017 - 15:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа