Прес-конференција на Мицкоски во 19 часот

 

Од ВМРО-ДПМНЕ соопштуваат дека претседателот на партијата Христијан Мицкоски ќе одржи прес-конференција.

Според најавата, прес конференцијата ќе се одржи во партиското седиште во 19 часот.

 

 

 

14.03.2018 - 18:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа