Првите фотографии од ќерката на Сашко Коцев - Јоана си дојде дома

 

Пред пет дена Сашко Коцев и Смиљана Бундовска станаа родители. Среќниот пар ѝ посака добредојде на овој свет на ќеркичката која го доби името Јоана.

„Сашко е вистински шампион, се грижеше за мене и во бременоста, а сега ќе биде одличен во улогата на татко“ – изјавила радосната Смиљана.

Погледнете ги првите фотографии од новороденото девојче, направени пред семејството да ја напушти болницата.

Сашко Коцев со семејствотоСашко Коцев со семејствотоСашко Коцев со семејствотоСашко Коцев со семејството

 

 

 

 

13.10.2017 - 16:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа