Само таа не е сослушана: Оваа жена може да го расветли убиството на Јелена

 

Милица Марјановиќ, сопругата на Милош Марјановиќ и јатрва на убиената ѕвезда на Гранд, Јелена Крсмановиќ, е единствената која не е сослушана за убиството.

Како што дознава Ало таа сеуште не е сослушана, а би можела да има сознанија за убиството кое го потресе Балканот.

Таа и Јелена биле блиски.

Јелена беше убиена на 2. април на насипот кај Борча.

 

 

 

13.12.2017 - 21:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа