Сонце, но не за долго - не чека пресврт со времето до попладне

 

По невремето сонце и ведро утро, но не за долго. Не чека невреме во Македонија и вечерва, а дождот ќе продолжи и до крајот на неделата.

Ова се моменталните температури.

 

 

 

22.05.2018 - 10:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега