Тага во домот на Роквиќ: Загубата во семејството, фановите со пораки за сочувство (фото)

 

Пејачот Никола Роквиќ на своите фанови на Инстаграм им соопшти една тажна вест која потресе многумина.

Имено станува збор за еден член од нивното семејство кое го напуштило овој свет.

Станува збор за дедото на Никола и Марко Роквиќ кој починал вчера во текот на денот.

-Среќен пат драги мој, напиша на својот Инстаграм профил пејачот Никола, по што следеа бројни коментари и сочувство.

 

 

 

12.01.2018 - 16:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа