Таткото на загинатото момче: Се молам Снежана да преживее, бебето е се што ми остана од синот

 

Се молиме Снежана да преживее и да е бремена. Барем нешто да ми остане од синот.

Ова скршен го изјавува таткото на младиот Милош од Србија кој загина во Црна Гора, кога со вереницата Снежана, со која работеле за да соберат пари за свадба, ги прегази автомобил.

- Се молам Снежана да преживее. И навистина би сакал да е бремена бидејќи така само ќе ми остане нешто од синот, вели таткото на Милош, Драгутин.

 

 

 

21.07.2018 - 12:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа