Тепачка во подрумот на македонската Влада

 

Околу 11 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека во подрумските простории на Влада на Република Македонија, во пералните, 34-годишниот М.Д. и 40-годишниот А.Н. вработени во пералната односно во СОЗР, по меѓусебна вербална расправија физички се пресметале.

Се работи на расчистување на случајот. 

 

 

 

20.03.2018 - 14:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа