Урнебесно видео: Беше највесел гостин на свабата, но следеше срам кој ретко се гледа (видео)

 

За време на една свадба во Србија, Крагуевац еден од гостите беше посебно расположен, но не ни сонуваше дека може да му се случи вакво нешто.

Имено на видео се гледа гостин на свадба, кој беше еден од највеселите па поради тоа што беше добро расположен се качи на стол и почна да танцува.

Сепак не очекуваше дека ќе се случи вакво нешто и дека ќе доживее срам кој ретко се гледа.

Погледнете што се случи:

 

 

 

 

25.04.2018 - 21:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега