Видео: 23 години носела иста фризура - кога се вратила од фризер сите се изненадиле

 

Џен цели 23. години носела иста фризура и сите ја паметеле по тоа. нејизната ќерка решила дека е време за промена, па ја пријавила кај Опра. 

Нејзината трансформација наиде на овации.

 

 

 

20.10.2017 - 18:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа