ВИДЕО: Го снимала невремето, но не очекувала дека ќе стане страшно

 

Никола Дафи снимала дожд кога во еден момент удира гром во нејзина близина.

Снимката на која се гледа како гром удира во близина на жената која снима, стана вирален хит и за само два дена собра 170.000 прегледи.

Колку и да не се плашите од громови, веруваме дека оваа снимка ќе ве изненади. Погледнете:

 

 

 

20.07.2018 - 21:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега