Видео: Одговорот на овој Македонец за Валентајн стана хит - ќе се смеете цел ден

 

Свети Трифун или Свети Валентин кој празник повеќе го славите? одговорот на ова момче е урнебес, старо но вреди да се потсетиме на ова видео.

Видео: Тера

 

 

 

14.02.2018 - 09:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа