Видео: Пејачот снимаше спот - камерата фати ужас, настана вистинска паника

 

Дон Деј, рапер од Еквадор снимаше спот, кога во еден момент улови хорор на камерата.

Имено, додека тој снимаше спот за потребите на својата песна на водопади, камерата улови турист кој скокна и се удави.

Откако по кратко време не излезе надвор, сите притрчаа да помогнат, но веќе беше доцна.

 

 

 

 

20.07.2018 - 08:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа