ВИДЕО: Вака Северина ја пее "Македонско девојче"

 

Северина го затвори Пивофест во Прилеп. Убавата Хрватица ја пее Македонско девојче.

 

 

 


 
 
 
 

 

 

17.07.2017 - 10:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа