Видео: Заев насмеан по координацијата за законот за јазиците

 

Премиерот Зоран Заев денеска насмеан излезе по координацијата со пратеничката група, пред седницата за Законот за јазиците.

Заев не сакаше да открие што ќе се случува со Законот.

 

 

Видео: А1.он

 

 

 

14.03.2018 - 14:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа