Вонредна временска: Циклонот дојде и во Скопје, не излегувајте од дома

 

Ова се моменталните температури и состојба во Македонија.

Наместа има невреме, а почна и во делови на Скопје.

 

 

 

24.05.2018 - 15:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа