Жена од Ѓорче искасана од куче скитник

 
Вчера во 17 часот и 45 минути во Полициската станица Ѓорче Петров , жена пријавила дека куче ја каснало за нога.
Имено 49- годишната  Г.Б од Скопје пријавила дека на 03.02.2018 година околу 10.00 часот на улица „Лука Геров“, додека шетала по улицата, ја каснало куче за десната нога, стои во соопштението од МВР.

 

 

 

 

14.02.2018 - 11:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа